Gizlilik Sözleşmesi

 

Yasal haklarınızda bilgi sahibi olun. Hementescille.com bu sözleşmeler ile haklarımızı karşılıklı güvence altına alır ve korur.  

 

 

Hemen Marka Tescille Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası buradan inceleyebilirsiniz.

 

Bu gizlilik politikası hementescille.com URL`si ve bu URL`in tüm alt bölümlerinde geçerlidir.

 

hementescille.com ödeme sayfalarındaki veri akışı güvenliği Let's Encrypt SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İLKELERİMİZ

 

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Bizimle paylaştığınız bilgiler, asla bir başka bir kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmaz.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ ve VERİ GÜVENLİĞİ

 

Bilgilerinizi korumak hementescille.com için en önemli ve hassas konuların başında gelir. Bu bilgiler; ziyaretçi veya üyelerimizin kişisel bilgileridir.

patentsorgu.com bu bilgileri sadece ziyaretçi veya üyeleri ile kendisi arasındaki ikili ilişki bağlamında amacına uygun bir şekilde kullanır. Bu kişisel bilgiler güvenli bir şekilde tarafımızca saklanmakta Türk ticaret yasalarının belirtmiş olduğu çerçevede tarafımızdan ihtiyaç duyulduğunda kullanılmaktadır, söz konusu bilgiler asla başka kişi kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

 

KREDİ KARTI ve GÜVENLİ ALIŞVERİŞ GARANTİSİ

 

Sayın ziyaretçimiz/üyemiz, günümüz yaşam standartlarında internet ve dolayısıyla web üzerinden alışveriş daha da yaygınlaşmakta bu durum bir takım güvenlik açıkları doğurmaktadır. Bu nedenle sanal pos ile yaptığınız alışveriş kesinlikle güvenli bir alışveriş yöntemidir. Web üzerinden yapmış olduğunuz her alışverişte sanal pos kullanılıyorsanız güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz, kesinlikle tarafımızdan arandığı söylense dahi asla kredi kartı numaranızı ikinci bir şahsa söylemeyin bu bağlamda hiçbir şekilde hementescille.com, ziyaretçilerine veya üyelerine ait kredi kartı bilgilerini saklamaz, saklayamaz. Gerek hementescille.com yönetimi gerekse bilgisayar başındaki bilişim operatörleri ziyaretçi veya üyelerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Bu bilgiler sadece ve sadece kart hamili banka ile sizin aranızda olan teknik bir konudur.

 

SSL SİSTEM GÜVENLİĞİ

 

Ödeme sayfamızda kullanılan SSL güvenlik sistemi tüm Dünyada kullanılan bir güvenlik sistemidir, bu nedenle kredi kartı güvenliğiniz için; dünyaca kabul edilmiş sertifika sağlayıcılar tarafından imzalanan 128 bit SSL sertifika kullanılmaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, veri transferi esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. SSL teknolojisi sunduğu üstün güvenlik ve şifreleme yöntemi sebebiyle Dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Microsoft Internet Exlorer, Google Chrome, Mozilla) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; //http// ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen //https// (secure pages-güvenli sayfa) ile başlayan adresleri gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren asma kilit işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Google Chrome, Mozilla ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur.

Yukarıdaki Gizlilik Politikası, hementescille.com üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.