banner

Biz Kimiz?

HemenTescille, ticaret ve rekabet ortamını zenginleştiren en önemli unsur olan markaları bir dikey uzmanlık alanı olarak seçerek öncelikli olarak marka tescili ve patent işlemleri konusunda hizmet verme amaçlı kurulmuştur. Fikri ve Sınai Haklar Hukuku alanında aktif olarak faaliyette bulunan şahıslarca yönetilen firmamız, Türk Patent ve Marka Kurumu nezdindeki işlemleri sektörde pek karşılanamayan bir talep olan hukuk süzgecinden geçirerek gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.

 

Son yıllarda ülkemizde internet kullanım oranlarının da artmasıyla, mal ve hizmet çeşitliliğinde tüketicilerin seçim yapmakta zorlanacağı kadar büyük artışlar gözlemlenmiştir. Bu durum markalara olan rağbetin çoğalmasına ve dolaylı olarak fikri ve sınai hakların korunmasında yaygınlaşmaya yol açmıştır. HemenTescille; bu alandaki talebi doğrudan konusunda uzman marka ve patent vekilleri aracılığıyla karşılamaktadır. Gelişmiş teknolojik altyapısı ile rakiplerinden ayrılan firmamız, şeffaf bir hizmet politikası güderek kendisini müşterilerinin stratejik ortağı olarak görmektedir.

 

HemenTescille, basit işleyişi ile marka patent konusunda alışılagelmişin dışında hızlı ve sistemli sonuç üretmeyi amaçlayan bir e-iş modelidir ve online yürütülen işlemler sayesinde markaların tescil aşamasıyla ilgili her detay hakkında bilgi sahibi olma olanağı vermektedir. Sadece birkaç tıklamayla daha önce birçok bürokratik konuyla vakit harcanarak yapılan işlemler, en kısa sürede ve güvenli şekilde yapılabilmektedir.

hementescille.com  Onka Patent ve Danışmanlık LTD. ŞTİ. kuruluşudur

KÜNYE

Şirket Künyesi

HEMEN MARKA TESCİLLE LIMITED SIRKETI

Vergi Dairesi:

BÜYÜKÇEKMECE

Vergi No:

4611143779

Adres:

İstanbul Outlet Park Cumhuriyet Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi No:374. Kat:3 Ofis No: 86 Büyükçekmece / İstanbul

Mersis No:

0461114377900001

Ticaret Sicil No:

1012420